Vidaus ligų skyrius

  • Vidaus ligų skyrius yra terapinio korpuso 2 aukšte
  • Telefonai: (8 310) 32 047
  • Pacientus galima lankyti nuo 11 iki 19 val., išskyrus ramybės laiką – nuo 14 iki 16 val.

Apie skyrių

Skyriaus vedėja – Dainora Jočienė

Vidaus ligų skyriuje yra 46 lovos. Jame gydomi ligoniai, sergantys kvėpavimo organų, širdies ir kraujagyslių sistemos, virškinamojo trakto bei inkstų ligomis. Skyriuje dirba 3 vidaus ligų gydytojai.

Ligoniai aprūpinami gydymui reikalingais medikamentais, patalyne, esant būtinybei – ligoninės drabužiais. Pravedamas kompleksinis ir pilnas ligonių ištyrimas ir gydymas. Be medikamentinio gydymo, taikoma ir pirminė reabilitacija. Esant reikalui, skyriuje gydomus ligonius konsultuoja įvairių sričių specialistai: okulistas, LOR gydytojas, ginekologas, chirurgas, ortopedas traumatologas.

Ligoniams atliekami įvairūs diagnostikai reikalingi tyrimai: biocheminiai, kraujo tyrimai, imunologiniai, skreplių ir kitų žmogaus kūno tepinių tyrimai. Atliekami šie diagnostiniai tyrimai: rentgenologinis ištyrimas, galvos ir stuburo kompiuterinė tomografija (ligoniai su med. transportu vežami į kitas ligonines, kuriose yra kompiuterinis tomografas), pilvo organų, inkstų, skydliaukės, širdies echoskopija, gastroskopija, rektoskopija.