VšĮ Varėnos ligoninės veiklos pokyčiai paskelbus karantiną

Varėnos ligoninėje nuo š.m. kovo 16 dienos atšauktos visos išankstinės registracijos planinei hospitalizacijai, planinėms operacijoms, ambulatorinėms konsultacijoms ir paslaugoms konsultacinėje poliklinikoje, dienos chirurgijos paslaugoms, diagnostinėms (echoskopijos, endoskopijos, rentgeno) procedūroms.

Iš anksto pas gydytoją specialistą pirmam vizitui užsiregistravę pacientai turi vėl kreiptis į savo šeimos ar siuntimą išrašiusį gydytoją telefonu ir aptarti ambulatorinių konsultacijų būtinumą ir laiką.

Pacientai, kuriems Varėnos ligoninės gydytojas specialistas buvo paskyręs pakartotinę konsultaciją (buvo paskirti instrumentiniai ar laboratoriniai tyrimai, paskirta atvykti pakartotinai po paskirto gydymo ar pan.), turi skambinti jį konsultavusiam gydytojui specialistui. Kontaktiniai telefonų numeriai paskelbti Varėnos ligoninės internetinėje svetainėje www.varenos-ligonine.lt .

Norint patekti pas Varėnos ligoninės gydytojus specialistus konsultacijoms, reikia eiti per Varėnos PSPC pagrindinį įėjimą.

Ligoninėje lankyti galima tik terminalinės būklės pacientus ir vaikus iki 14 metų amžiaus ,leidus gydančiam gydytojui. Leidimus tokių pacientų lankymui išduoda gydantis gydytojas (tartis telefonu).

Siekiant maksimaliai sumažinti infekcijų plitimą, dėl skubiosios ir būtinosios pagalbos skambinkite 112.

Iškilus klausimams, pirmiausia prašome susisiekti su gydančiu gydytoju ar ligonine kontaktiniais telefonais:

Konsultacinės poliklinikos registratūra:

Tel. (8 310) 53 025

Priėmimo ir skubios pagalbos skyrius:

Tel. (8 310) 52 450,

Mob. (8 615) 52 311

Ligoninės Administracija:

Tel. (8 310) 51 435