Varėnos ligoninė kviečia stiprinti sveikatą natūraliomis priemonėmis

Varėnos ligoninė kviečia stiprinti sveikatą be vaistų

Žiema, kai dienos vis trumpėja, o oro temperatūra lauke vis žemėja, yra pats tinkamiausias metas stiprinti savo sveikatą.
Gyventojų tarpe vis populiaresnės tampa fizinės medicinos ir reabilitacijos procedūros, kurios padeda atstatyti ir sustiprinti organizmo funkcijas nenaudojant medikamentų.
Kai kurias fizinės medicinos ir reabilitacijos (FMR) procedūras: masažus, parafino voneles, kineziterapijos procedūras, medicininio purvo aplikacijas, perlinę vonią,
bei haloterapiją (druskos kambarį) galima tiesiog užsisakyti, susimokėjus už jas ir suderinus procedūros laiką, pas FMR registratorę, 142 kab. (druskų kambarys) nuo 8 iki 16 val.
darbo dienomis, tel. pasiteiravimui 8-310-32034.
Norint užsisakyti visas kitas fizinės medicinos ir reabilitacijos procedūras, būtina apsilankyti pas gydytoją reabilitologą konsultacijai.
Gydytojas reabilitologas įvertins paciento sveikatos būklę ir patars, kurios procedūros jam tinka. Konsultacijai pas gydytoją reabilitologą registruokitės Varėnos ligoninės registratūroje
tel. 8-310-53025 arba 8-646-82284 nuo 8 iki 17 val. Registratorė nurodys konsultacijos laiką ir paaiškins kaip sumokėti už šią gydytojo konsultaciją.
Mokamai konsultacijai gydytojo siuntimas nereikalingas. Procedūras atliekame darbo dienomis nuo 8.00 iki 18.00 val.
Visos procedūros ir gydytojo konsultacija yra mokamos, tačiau šių reabilitacijos procedūrų nauda organizmui yra daug vertingesnė nei už jas mokama kaina.
Be to, kainos yra gerokai mažesnės nei kitur. Taip pat gausite paslaugas, atitinkančias aukščiausius sveikatos apsaugos sistemos reikalavimus su sertifikuota įranga
ir medicinos personalo priežiūra. Gydytojo reabilitologo konsultacija šiuo metu kainuoja 19,06 Eur, o daugumos procedūrų kainos gerokai mažesnės nei 10 Eur.
Detalesnę informaciją apie Varėnos ligoninėje teikiamas mokamas reabilitacijos paslaugas galite rasti Varėnos ligoninės tinklalapyje www.varenos-ligonine.lt
arba paskambinę telefonu 8-310-32034 FMR registratorei. Siūlome įsigyti dovanų kuponą procedūroms ir pradžiuginti savo artimuosius, mylimuosius ar bendradarbius.
Tai galėtų būti puiki kalėdinė dovana. Kuponų teirautis ligoninės kasoje 306 kab.

Varėnos ligoninės administracija