Geriatrijos dienos stacionaro ir geriatrijos ambulatorinių paslaugų kabineto įkūrimas VšĮ Varėnos ligoninėje

Varėnos ligoninė baigė projektą „Geriatrijos dienos stacionaro ir geriatrijos ambulatorinių paslaugų kabineto įkūrimas VšĮ Varėnos ligoninėje“. Projektas buvo finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis. Vykdant projekto veiklas buvo suremontuotos nenaudojamos ligoninės patalpos senajame ligoninės korpuse ir jose įkurtas geriatrijos konsultacinis kabinetas bei 5 lovų geriatrijos dienos stacionaras. Taip pat įsigytos modernios funkcinės lovos, baldai,  medicininė  įranga geriatrijos paslaugoms teikti.

Pagrindinis geriatrinio gydymo tikslas – ne tik pagerinti senyvo amžiaus paciento sveikatą, bet ir sustiprinti jo psichikos, socialines funkcijas, sugrąžinti pacientą į  visavertį gyvenimą.

Geriatrijos dienos stacionaro asmens sveikatos priežiūros paslauga – planinė diagnostinė ir (ar) gydomoji senyvo amžiaus asmens sveikatos priežiūra, trunkanti iki 8 valandų per parą.

Į geriatrijos dienos stacionarą pacientą siunčia gydytojas geriatras ar šeimos gydytojas, ar gydytojas specialistas.

Atvykdamas į geriatrijos dienos stacionarą pacientas turi turėti visus tuo metu vartojamus vaistus.

Siuntimo į geriatrijos dienos stacionarą kontraindikacijos: ūmi infekcinė liga, ženklūs fizinės ar psichikos būklės sutrikimai, pacientui nustatytas nuolatinės slaugos poreikis, pacientui nustatytas paliatyviosios medicinos pagalbos poreikis.

daugiau fotografijų ligoninės fb paskyroje