Varėnos ligoninės vaikų ligų skyrius uždaromas einamajam remontui

Siekiant ir toliau Varėnos rajono gyventojams teikti kokybiškas vaikų ligų gydymo paslaugas, Varėnos ligoninės vaikų ligų skyrius nuo 2019 m. liepos mėn. 1 d. iki liepos mėn. 31 d. bus uždarytas einamajam remontui.

Šiuo laikotarpiu, t.y. nuo š.m. liepos mėn. 1 dienos iki liepos mėn. 31 dienos Varėnos ligoninėje paslaugos vaikams nebus teikiamos.

Jei Jūsų vaikui reikės medicininės pagalbos, prašome kviesti GMP (greitąją medicinos pagalbą), kuri Jūsų vaiką nuveš į reikiamą gydymo įstaigą, kur jam bus suteikta reikalinga medicininė pagalba.

Vykstant savo transportu, prašome kreiptis į aplinkinių rajonų ligoninių priėmimo – skubios pagalbos skyrius, kuriuos rasite:

1. Alytaus apskrities S.Kudirkos ligoninė, adresas: Ligoninės g. 12, Alytus;
  2. Druskininkų ligoninė, adresas: Sveikatos g. 30, Druskininkai;
  3. Lazdijų ligoninė, adresas: Kauno g. 8, Lazdijai;
  4. Šalčininkų ligoninė, adresas: Nepriklausomybės g. 38, Šalčininkai.

Varėnos ligoninės vaikų ligų skyriaus remonto darbus planuojama baigti liepos 31d.

Nuo rugpjūčio 1 d. lauksime mažųjų pacientų suremontuotame skyriuje, kuris taps jaukesnis tiek besigydantiems vaikams, tiek ir juos slaugantiems artimiesiems.

VšĮ Varėnos ligoninės administracija